Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Criso

Unban

Recommended Posts

Nick : Criso

Steamid : crisofox

Data /  Ora / Harta pe care ai fost banat : 8/12/2019 , 00:50 , de_mirage.

De ce consideri ca meriti unban : Salutare , imi cer dreptul pentru unban deoarece nu am nici o motivatie sa joc codat(hack , wall , aim etc.). Intru si eu mai rar pe servar dar asta nu insemana ca joc codat. Vreau sa vad dovada sau un demo pentru acest ban , Multumesc pentru intelegere !.

Buna seara , am vizualizat cu succes acest demo dar am cateva nelamuriri.

- daca aveam acest presupus "aim" in runda 8 , 9 , 10 de ce nu am facut kill desi am avut sansa ?! , NU , NU folosesc un buton pe care scrie "activeaza`ma"

- din cate stiu de la cs1.6 atunci cand folosesti "aim" tinta iti sare doare pe capul lor si dai doar hs(headshot) sau iti tremura tinta.

Daca se poate as dori mai multe opinii despre acest demo , din punctul meu de vedere in runda 11 am avut  95% "bulan" (noroc , altii mai zic skill) ratia mea de "noroc, bulan" pe toata luna , zic doar 95 % deoarece 5% imi ramane pentru un scor decent 11- 6 zic si eu.

Doresc unban deoarece este singurul cont de steam si nu vad un motiv sa joc codat , joc cs inca de pe 1.5 iar csgo de 2 ani dar mai rar dupa cum mai vedeti intru mai rar cand vreau sa ma relaxez un pic de seara. O seara buna !!

1 hour ago, Criso said:

Steamid : crisofox

Steamid : STEAM_1:1:75891170

Demo vizionat , CLEAN.

Daca mai intri pe server nu mai spama chatul cu mesajele alea (bind) :

Criso‎ : FragCache Free CS:GO Hack, Still Undetected
Criso‎ : FragCache Free CSGO Hack 2018 28
Criso‎ : FragCache Free CS:GO Hack, Still Undetected

Iar steamid-ul tau nu este  echivalent cu nick-name-ul tau :

Steamid : STEAM_1:1:75891170

Profile account : https://steamcommunity.com/profiles/76561198112048069

Unbanned.

Multumesc mult pentru timpul acordat si desigur voi remedia situatia mesajelor de spam . O zi buna !

Am vizualizat demo-ul.. Eu am fost autoarea banului si-mi cer scuze. A fost greseala mea. Probabil m-a influentat si acel mesaj in chat. De regula, cei cu acel mesaj au si cod. Incearca sa gasesti un cs fara astfel de bind-uri sau coduri. Sau pur si simplu, fa-ti un steam, CS:GO-ul este gratuit. Nu te costa nimic. 

O zi buna si inca odata imi cer scuze pentru banul dat eronat!

• Like 1

Am inteles Alina eu am contul asta de steam de pe vremea cand am platit pentru Counter-Strike , in legatura cu acel mesaj in chat e prima oara cand mi se intampla si asta pentru ca am incercat sa imi reconfigurez cs`ul + un config care l`am gasit pe google (de acolo probabil si mesajele de spam).  O zi buna !!