Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MihaiGP

Cerere Helper

Recommended Posts

Nick : MihaiGP

Accesul dorit : Helper

Ore pe server (link de pe gamestracker) : https://www.gametracker.com/player/MihaiGP/89.40.105.241:27015/

Varsta : 27

Cat timp poti dedica pe zi serverului ? : 3 ore undeva intr 9 si 16 (depinde cata treaba am la munca)

Link cont STEAM : https://steamcommunity.com/profiles/76561198274217373/

STEAMID : STEAM_0:1:156975822

Ai citit regulamentul ? : Da

P.S. 1. Am microfon dar din pacate nu pot sa il folosesc foarte mult, ziua doarme bebe si nu vreau sa il deranjez

19 minutes ago, Apocalips@ said:

Cont nou , prieteni puțini. Vre un Vac ceva?

Cont nou? Il am de 4 ani 😄

Eu te-am vazut pe server, esti linistit si la locul tau. Consider a fi un plus faptul ca poti intra pe perioada diminetii-pranzului.

Nu cred ca e o problema faptul ca nu poti folosi microfonul, dar macar la sedinta de Duminica ora 20:00 de pe teamspeak sa poti vorbi, pentru a putea interactiona cu conducerea si colegii din aceasta comunitate.

PRO Helper

Cred ca te-am vazut pe server. Daca se implica PRO si de la mine.

Salut.

L-am mai vazut pe server , are un pro de la mine.

Ne auzim duminica ora 20 pe TS.

Bft.

Te-am vazut pe server, obiectii nu am dar momentan votez contra. Am oferit acces playerilor care nu s-au descurcat, ba dimpotriva au adus un aport negativ serverului. Vreau ca rata de succes sa fie de 90% cand votam pe cineva. Gandeste-te bine daca ai nevoie de acces si daca indeplinesti toate functiile. Duminica sedinta.

• Like 1

11 hours ago, MASK said:

Te-am vazut pe server, obiectii nu am dar momentan votez contra. Am oferit acces playerilor care nu s-au descurcat, ba dimpotriva au adus un aport negativ serverului. Vreau ca rata de succes sa fie de 90% cand votam pe cineva. Gandeste-te bine daca ai nevoie de acces si daca indeplinesti toate functiile. Duminica sedinta.

Cer acces pentru ca in multe momente din zi lipsesc admini si apar tot felul de probleme (de multe ori si playeri cu coduri). Nu prea inteleg partea cu "obiectii nu am dar momentan votez contra" dar daca nu ai incredere atunci nu oferi admin. Din pacate nu sunt sigur ca pot intra Duminica in sedinta pentru ca nu sunt in tara. O sa incerc.

Spor

Pro si de la mine.

Nu-l cunosc, l-am vazut de prea putine ori fiindca nu ne prea intersectam insa modul lui de a comunica imi arata faptul ca e un om matur, serios, ce va face treaba buna.

On 8/1/2019 at 6:28 PM, MihaiGP said:

Cer acces pentru ca in multe momente din zi lipsesc admini si apar tot felul de probleme (de multe ori si playeri cu coduri). Nu prea inteleg partea cu "obiectii nu am dar momentan votez contra" dar daca nu ai incredere atunci nu oferi admin. Din pacate nu sunt sigur ca pot intra Duminica in sedinta pentru ca nu sunt in tara. O sa incerc.

Spor

Trebuie sa avem o disctie "face to face" pe ts innainte de acces.

1 hour ago, cdTDanxp said:

Trebuie sa avem o disctie "face to face" pe ts innainte de acces.

Sigur. Sa imi spui te rog disponibilitatea voastra in timpul zilei intre 9 si 17 si putem sa avem discutia pe ts.

Mersi

Edit : a fost o greseala inchizand topicul, am facut o confuzie. Inca te astept pe ts pt acces.